Про нас

Тримаємо вигідні ціни

Ми відправляємо від 40 автомобілів в день в різних напрямках. Для вас це означає, що ви знижуєте свої витрати за рахунок доступності машин і відправки попутного вантажу. Також можлива мультимодальная перевезення.

Весь вантаж, який ми веземо, застрахований в УСГ на 2,5 мільйона гривень. Оператори цілодобово відстежують вантаж по GPS, і ви в будь-який час можете дізнатися статус перевезення.
Залишити заявку

Краща транспортна компанія 2020

згідно з Національним рейтингом якості товарів і послуг “Зірка якості”
YaLogist
Yalogist
Машини

Більше 5000 одиниць в автопарку
транспортної компанії YaLogist

Тому подача машини займає не більше 2 годин
Авто до 2.5 тонн
до 2.5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий
Д/Ш/В: 4.2м / 2м / 2м
Авто до 5 тонн
до 5 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий
Д/Ш/В: 7.2м / 2.45м / 2.8м
Можливий гідроборт
Авто до 10 тонн
до 10 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий
Д/Ш/В: 8м / 2.5м / 2.8м
Можливий гідроборт
Авто до 22 тонн
до 22 тонн
Тип кузова: тент, рефрижератор, ізотерм, відкритий
Д/Ш/В: 13.6м / 2.55м / 2.8м
Авто Контейнеровоз до 40 т
Контейнеровоз до 40 т
Усі види контейнерів: 20 футів, 40 футів
Авто Тралли до 100 тонн
Тралли до 100 тонн
Тип кузова: відкритий
Д/Ш: до 25м / до 5м
Наші клієнти

Наші клієнти – великі вітчизняні та міжнародні компанії

Послуги
Послуги з вантажоперевезення
Yalogist

Перевозимо будь-які типи вантажів, включаючи небезпечні

Комерційний вантаж

Підбираємо транспорт в залежності від обсягу і типу комерційного вантажу, оформляємо супровідну документацію, організуємо навантажувальні роботи
Від 50 кг до 100 тонн
Розрахувати вартість перевезення

Сипучий вантаж

Перевозимо насипний і навалювальний вантаж, харчові, нехарчові і будівельні сипучі матеріали
Від 50 кг до 100 тонн
Розрахувати вартість перевезення

Небезпечні/вибухо-небезпечні вантажі

Продукти нафтопереробних і хімічних виробництв перевозимо в спеціально підготовленому транспорті з дотриманням вимог з безпеки
Від 50 кг до 100 тонн
Розрахувати вартість перевезення

Для будівельнихкомпаній

Будь-які будівельні матеріали і будівельну техніку доставляємо в контейнеровозах і тралах
Від 50 кг до 100 тонн
Розрахувати вартість перевезення

Речі припереїзді

Меблі, особисті речі, побутову техніку дбайливо перевозимо в критих машинах. При необхідності організуємо завантаження / розвантаження
Від 50 кг до 100 тонн
Розрахувати вартість перевезення

Продуктихарчування

Продукти харчування та швидко псується перевозимо в машинах з контрольованим температурним режимом
Від 50 кг до 100 тонн
Розрахувати вартість перевезення
Yalogist
кейси

Наша робота на реальних
прикладах

За 5 років роботи тисячі замовників вирішили питання перевезення вантажу з нашою допомогою

YaLogist
Транспортна компанія України

YaLogist – лідируюча транспортна компанія, пропонує свої послуги з перевезення вантажу по Україні, Європі та СНД. Швидку і надійну доставку забезпечують 30 логістів-професіоналів і більше 5000 різних автомобілів з досвідченими водіями в автопарку.

Ми надаємо високоякісний сервіс, що підтверджує наша нагорода кращої транспортної компанії 2020 року. Нам довіряють своє майно як знамениті компанії, так і приватні особи. Щодня компанія здійснює більше 80 перевезень – і ми готові оперативно доставити ваш вантаж по місту, Україні або здійснити міжнародне перевезення.

Як ми працюємо

Логістична компанія України Yalogist пропонує зручне співробітництво всім, кому треба перевезти вантаж з точки A в точку B.

Зателефонуйте нам за вказаною в контактах телефону або залиште заявку на сайті, щоб консультант зв’язався з вами в зручний час. Оператор проконсультує вас по вартості, термінів доставки і іншим Погодження про. Логісти підберуть оптимальну машину і розрахують вигідний маршрут. Вантажівка буде доставлений до місця навантаження протягом 2 годин і в обумовлені терміни прибуде на вивантаження.

Протягом усього періоду перевезення є можливість відстежувати пересування речей в реальному часі за спеціальним трек номеру. Це ж є гарантією, що наша транспортна компанія вдало здійснює поставку товару шляхом.

Наши принципы

Наша логістична компанія реалізувала сотні проектів різної складності і завоювала довіру великих вітчизняних і закордонних брендів. Домогтися такого успіху нам допомогли чіткі принципи, спрямовані на високий клієнтоорієнтований сервіс:

 • Надійність. Всі машини регулярно проходять ТО і перевіряються перед виїздом. Весь перевозиться нами багаж застрахований на 2,5 млн грн, а при вашому бажанні збільшимо суму страховки – будьте спокійні за своє майно
 • Довіра. Наша робота максимально відкрита. Так, всі машини укомплектовані GPS-трекера, за рахунок чого ви в будь-який час можете перевірити актуальний статус перевезення. А за кожним клієнтом закріплений особистий менеджер, що забезпечує цілодобову інформаційну підтримку
 • Лояльність. Ми прагнемо зменшити ваші витрати, пропонуючи оптимальний тип доставки, в тому числі і доступні попутні перевезення. Приймаємо оплату в зручній формі (готівкова та безготівкова), а також можлива відстрочка платежу

Які вантажі перевозимо

Великий автопарк з усіх видів вантажівок дає нам можливість перевозити будь-яке майно. Завдяки високому увазі до якості навантаження, кріплення і розвантаження з ретельним контролем на кожному етапі логістична компанія YaLogist залишає все вантажі в цілості й схоронності.

Ми перевозимо наступні вантажі:

 • Негабаритні
 • Небезпечні
 • Збірні
 • Сипучі
 • Навалочні
 • Рідкі
 • Авто
 • Генеральні
 • Штучні
 • Контейнерні
 • Мультимодальні

Транспортні компанії створені, щоб оперативно, безпечно і економічно доставити речі до місця призначення. YaLogist допоможе вам швидко перевезти товар або інше майно в межах країни або за кордон. Ми гарантуємо надійність і збереження вантажу карго – вантаж буде в точці розвантаження точно в строк.

Професійні логісти підготують пакет документів для митниці або отримання дозволу на перевезення негабариту. Ми маємо великий досвід в організації різних перевезень і маємо в запасі готові кейси на самі різні випадки. Ретельний прорахунок і використання перевірених маршрутів зводить до мінімуму виникнення форс-мажорів – наші авто прибувають вчасно, незалежно від погодних умов і ситуацій на дорогах.

Замовте доставку фахівцям YaLogist і ми за короткий термін дбайливо доставимо ваш вантаж.

Вам нужна консультация логиста?

Оставьте заявку, мы вам перезвоним
Задать вопрос
Введите ваши контактные данные. Наш менеджер
свяжется с Вами в ближайшее время!
Заказать машину
Подберем машину под ваш груз и отправим её на загрузку уже через 2 часа
Рассчитать стоимость перевозки